ciacho napisał(a):

|
Nie. Nie grają poniżej oczekiwań.
|
Wszyscy grają poniżej możliwości. Najlepiej widać to na przykładzie Junci: jak grał i prezentował się wiosną, a jak gra teraz. Jego sufit to nie jest to, co dziś widzimy. Tyczy się to niemal każdego innego piłkarza, włącznie z Goku, którzy pod ręką Sobolewskiego i w jego taktyce zatracają wszystkie swoje możliwości. Obojętnie czy Hiszpanie, czy Polacy, czy ktokolwiek inny.