Wyświetl pojedynczy post
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92
Stary 17.09.2023, 12:01
ciacho napisał(a):Wyświetl post
Nie. Nie grają poniżej oczekiwań.
Wszyscy grają poniżej możliwości. Najlepiej widać to na przykładzie Junci: jak grał i prezentował się wiosną, a jak gra teraz. Jego sufit to nie jest to, co dziś widzimy. Tyczy się to niemal każdego innego piłkarza, włącznie z Goku, którzy pod ręką Sobolewskiego i w jego taktyce zatracają wszystkie swoje możliwości. Obojętnie czy Hiszpanie, czy Polacy, czy ktokolwiek inny.
Odpowiedz cytując