Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92943
Stary 17.09.2023, 11:57
ciacho napisał(a):Wyświetl post
I tak zagrał lepiej od Rodado. Nie mogę już na tego typa patrzeć. To co on od.......il w chyba 44 minucie będąc na 8 metrze i mając przed sobą tylko bramkarza to się w palę nie mieści. Nie wiem czemu nie ma tego w skrótach. Może dlatego, że ostatecznie strzału nawet nie oddał. I jeszcze bezczelny typ macha tymi łapami jak po.......ony.
Nie zagrał lepiej od Rodado. Zagrał beznadziejnie. Rodado chociaż kreuje jakieś sytuacje, ten drewniak tylko czeka na piłkę żeby potem nie trafić nią nawet w bramkę.

Tworzysz sobie jakąś wyimaginowaną rzeczywistośç gdzie drewno jest lepsze bo jest Polakiem.

To nie wina Hiszpanów że gramy do tyłu i kończymy akcje wrzutkami na niskich piłkarzy. To trener Legenda Polak tak ich ustawił, bo jest nieudacznikiem i niczego innego nie umie.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 17.09.2023 o godz. 12:01.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując