ciacho napisał(a):

|
I tak zagrał lepiej od Rodado. Nie mogę już na tego typa patrzeć. To co on od.......il w chyba 44 minucie będąc na 8 metrze i mając przed sobą tylko bramkarza to się w palę nie mieści. Nie wiem czemu nie ma tego w skrótach. Może dlatego, że ostatecznie strzału nawet nie oddał. I jeszcze bezczelny typ macha tymi łapami jak po.......ony.
|
Nie zagrał lepiej od Rodado. Zagrał beznadziejnie. Rodado chociaż kreuje jakieś sytuacje, ten drewniak tylko czeka na piłkę żeby potem nie trafić nią nawet w bramkę.
Tworzysz sobie jakąś wyimaginowaną rzeczywistośç gdzie drewno jest lepsze bo jest Polakiem.
To nie wina Hiszpanów że gramy do tyłu i kończymy akcje wrzutkami na niskich piłkarzy. To trener Legenda Polak tak ich ustawił, bo jest nieudacznikiem i niczego innego nie umie.