Markus napisał(a):

|
Nie ma żadnego uzasadnienia krzyczenie, że w Wiśle powinno być więcej Polaków. Było ich więcej jesienią poprzedniego roku i gra wyglądała tragicznie.
|
Teraz na szczęście jest więcej Hiszpanów i jeszcze nigdy w Wiśle gra nie wyglądała tak dobrze, a pozycja w tabeli nie była tak wysoka.
Żeby nie było. Mam gdzieś czy tu gra Hiszpan czy Polak. Ważne żeby był dobra. Ale robienie z tych Hiszpanów jakichś przerastających ligę grajków to nieporozumienie.