Wyświetl pojedynczy post
ciacho
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92942
Stary 17.09.2023, 11:57
Markus napisał(a):Wyświetl post
Nie ma żadnego uzasadnienia krzyczenie, że w Wiśle powinno być więcej Polaków. Było ich więcej jesienią poprzedniego roku i gra wyglądała tragicznie.
Teraz na szczęście jest więcej Hiszpanów i jeszcze nigdy w Wiśle gra nie wyglądała tak dobrze, a pozycja w tabeli nie była tak wysoka.

Żeby nie było. Mam gdzieś czy tu gra Hiszpan czy Polak. Ważne żeby był dobra. Ale robienie z tych Hiszpanów jakichś przerastających ligę grajków to nieporozumienie.
Odpowiedz cytując