Wyświetl pojedynczy post
ciacho
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91
Stary 17.09.2023, 11:50
Nie. Nie grają poniżej oczekiwań. To oczekiwania kibiców, albo raczej wyobrażenia kibiców Wisły wobec nich są nieadekwatne do ich umiejętności. Nie bez powodu wylądowali oni w 1 lidze polskiej, czyli na peryferiach prawdziwego futbolu. Co z tego, że Hiszpanie są dobrze wyszkoleni technicznie i mogą sobie fajnie poklepać na treningu grając w dziadka? Jak przychodzi presja to Goku nie potrafi do nogi partnera podać na 2 metry. Rodado zamiast ładować w bramkę mając przed sobą bramkarza to najchętniej by chciał okiwać jeszcze ze 4 obrońców żeby za łatwo nie bylo.

To jest ....a nieprawdopodobne jak ci piłkarze są bezmyślni. Pierdyliard wrzutek górą, żadnego zagrożenia bramki. Jedna wrzutka po ziemi i gol. Co nasi galacticos następnie robią? No oczywiście kolejny pierdyliard wrzutek górą.
Odpowiedz cytując