Markus napisał(a):

Sobczak zagrał wczoraj dramatycznie, a nie przyzwoicie. Nie dał kompletnie nic pozytywnego zespołowi. To nie jest żaden wartościowy napastnik. Ten, kto go wcisnął Wiśle zrobił doskonały interes.
Niestety Kiko popełnił tu duży błąd, autoryzując ten transfer. Widać w tym przypadku wygrało błędne przekonanie, że nie należy sprowadzać jeszcze więcej Hiszpanów. Mamy więc kolejnego beznadziejnego Polaka w kadrze.
|
Ale tu nie chodziło o błędne przekonaniem zatrudnianiu Polaków, bo to jest jak najbardziej zasadne. Gorzej, ze zatrudnili marnego, byle jakiego i na sztukę. Z tym, ze to dla nich standard niezależny od narodowości. Hiszpanów tez nasciagali fatalnych. Ten bramkarz to nie wiem czy by się gdzies w rezerwie w III lidze złapał. Po Kubusiu i wujaszku człowiek myślał ze już nic gorszego tego klubu nie spotka - ale wtedy pojawił się on, cały na biało arogancki informatyk z amatorem hobbystą z Hiszpanii. Tego klubu nie uratuje z tymi ludźmi już nic. Bez inwestora idziemy na dno. Najważniejsze, że ze “swoimi“