|
Sobczak ani razu nie trafił w bramkę mimo kilku sytuacji. Nie piszę o strzelaniu goli, tylko trafianiu w ten wielki prostokąt przed sobą. Jakim niby cudem zagrał dobrze?
Ostatnio edytowane przez wolfy : 17.09.2023 o godz. 11:56.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|