Wyświetl pojedynczy post
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92937
Stary 17.09.2023, 10:22
Sobczak zagrał wczoraj dramatycznie, a nie przyzwoicie. Nie dał kompletnie nic pozytywnego zespołowi. To nie jest żaden wartościowy napastnik. Ten, kto go wcisnął Wiśle zrobił doskonały interes.

Niestety Kiko popełnił tu duży błąd, autoryzując ten transfer. Widać w tym przypadku wygrało błędne przekonanie, że nie należy sprowadzać jeszcze więcej Hiszpanów. Mamy więc kolejnego beznadziejnego Polaka w kadrze.
Odpowiedz cytując