|
Sobczak zagrał wczoraj dramatycznie, a nie przyzwoicie. Nie dał kompletnie nic pozytywnego zespołowi. To nie jest żaden wartościowy napastnik. Ten, kto go wcisnął Wiśle zrobił doskonały interes.
Niestety Kiko popełnił tu duży błąd, autoryzując ten transfer. Widać w tym przypadku wygrało błędne przekonanie, że nie należy sprowadzać jeszcze więcej Hiszpanów. Mamy więc kolejnego beznadziejnego Polaka w kadrze.
|