Wyświetl pojedynczy post
bódyń
Senior Member
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#87
Stary 17.09.2023, 08:59
Po dwoch meczach dobrych ktore byly anomalia wracamy do standardu.
Niech podadza statystki podan do tylu albo na swojej polowie. NIeosigalne dla innych


Moze w ataku jestesmy slabi ale za to w obronie tez jestesmy nieudolni. Balans jest.
I standard po stalym fragmencie bramka stracona. Czyli wszytsko w normie.
Za Sobolowskiego to jest norma
Odpowiedz cytując