|
Nie sądziłem że ten pajac ma takie parcie na szkło. Widać że on tym twitterem żyje. Kręci go że odpowie jakiemuś anonimowemu kibicowi "nie" na sugestię że trzeba zmienić trenera. To jest jego terapia może? Może uzależnienie?
Ale rachunek nam wystawią.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|