|
Oczywiscie ze ten potencjal jest. Kazda inna druzyna z ktora gramy to praktycznie same drewna. Taki poziom w lidze. Problem jest nie w samym trenerze a w calym sztabie. Rok trenowania a nasze sfg sa przezjebane, kazda kontra druzyny pachnie golem a druzyna w ataku bazuje na indywidualnosciach. Nie ma nic wytrenowanego. To jes zlepek technincznych pilkarzy ktorzy graja co sie akurat uda zagrac. Wszystko przekombinowane. Wlasciciel nie ma jaj wyjebac sztabu. ....a ludzie od lat pukalismy o 1 lige a teraz w tej lidze nawet bramek nie mozemy strzelac. O ile wielki trener Radus imperator sfg i gry obronnej oddaje pole do popisu trenerowi napastnikow to sami sobie dopowiedzcie kto ich trenuje, i jakie efekty sa od lat.
|