Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74
Stary 16.09.2023, 21:42
Myślę, że mimo wszystko ta drużyna ma potencjał. Dlaczego? Bo akcje tworzymy, strzały nawet jak nietrafione to są, grę prowadzimy, wiatr z przodu robimy. Tylko jest jedno ale.
O nie nie wiedzą co i jak grać. Także cały wysiłek idzie na marne. Do tego zawsze jakiś błąd w obronie się trafi czy przy tych śmiesznych SFG - czy my przypadkiem nie bylibyśmy teraz liderem gdyby odjąć nam wszystkie stracone bramki po SFG? haha

I tak to wygląda. Potencjał jest ale nijak wykorzystywany, marnotrawiony przez Sobola i ogólnie zarządzanie drużyną. Przecież każdy z tych kopaczy musi myśleć za jakie grzechy trafił do tego burdelu i pracuje z takimi nieudacznikami jak Sobol i Jaro czy na doczepkę pan Kmiecik.
W takiej toksycznej atmosferze i po.......onej firmie grać dobrze nie można. Grasz sobie w piłkę, co kolejkę kibice krzycza żeby zwolnić Sobola. Każdy wie co jest źle, przez kogo, dlaczego. Wiadomo, że kopacze tego głośno nie powiedzą bo po pierwsze nie sa od tego, po drugie by stracili dobry kontrakt. I po co im to? No i tak się kisza w tej żenadzie gdzie tylko legendy i Jaro udają jak jest pięknie.

Później taki kopacz odchodzi, głowa odpocznie miesiąc, trafi do jakiegoś półamatroskiego klubu, który pracuje profesjonalnie (w przeciwieństwie do Wisły) i od razu wraz z morale umiejętności idą w górę, nawet bez żadnych treningów.

Ciekawe co dalej w tym teatrze marzeń zafunduje nam nasz sternik
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując