Wyświetl pojedynczy post
nieznajomy
Senior Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64
Stary 16.09.2023, 19:48
Graliśmy z ostatnią drużyną w tabeli u siebie więc trzeba grać tylko jednym napastnikiem. Gra dwoma jest za dużym ryzykiem.

Punkt cieszy w perspektywie utrzymania i kolejnych meczach z Motorem i Płockiem.
Odpowiedz cytując