Temat
:
8 kolejka, Wisła Kraków - Chrobry Głogów, 16 września 2023, 17:30
Wyświetl pojedynczy post
nieznajomy
Senior Member
Od: 01.2009
Offline
#
64
16.09.2023, 19:48
Graliśmy z ostatnią drużyną w tabeli u siebie więc trzeba grać tylko jednym napastnikiem. Gra dwoma jest za dużym ryzykiem.
Punkt cieszy w perspektywie utrzymania i kolejnych meczach z Motorem i Płockiem.
nieznajomy
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do nieznajomy
Znajdź inne posty napisane przez nieznajomy