Jaroo1 napisał(a):

99 niebezpiecznych ataków, poprzeczka, nieuznany gol ale cioty dalej będą narzekać...
Bramka stracona przypadkowo także można jej nie liczyć. My z kolei strzelamy bramkę po pięknej, składnej akcji. A cioty dalej będą narzekać.
|
Sobczak prawie trafił w bramkę, w rzutach rożnych przewaga... Zajebisty mecz.
Czekam na FraMata, pepe72 i Karheropa. Oni dowalą do pieca jak zwykle.