Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60
Stary 16.09.2023, 19:19
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
99 niebezpiecznych ataków, poprzeczka, nieuznany gol ale cioty dalej będą narzekać...
Bramka stracona przypadkowo także można jej nie liczyć. My z kolei strzelamy bramkę po pięknej, składnej akcji. A cioty dalej będą narzekać.
Sobczak prawie trafił w bramkę, w rzutach rożnych przewaga... Zajebisty mecz.
Czekam na FraMata, pepe72 i Karheropa. Oni dowalą do pieca jak zwykle.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując