Wyświetl pojedynczy post
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54
Stary 16.09.2023, 18:36
Nic się nie zmienia, więc i gra wygląda ciągle tak samo. Nie mamy odpowiedniego trenera, który umiałby jakkolwiek ustawić tych zawodników. Trenera, który chociaż zmianami mógłby próbować coś poprawić. Wszystkie zmiany Sobolewskiego jak zawsze bezradną Wisłę czyniły jeszcze bardziej bezradną.

Po raz enty dały o sobie znać stałe fragmenty gry.

Goku przychodził do nas jako ofensywny pomocnik, ale geniusz Sobolewski robi z niego lewego pomocnika, a z lewego pomocnika Alfaro ofensywnego pomocnika. Efekt widzimy. Teraz jeszcze Fazlagic będzie lewym obrońcą. Cudownie. Tachiego już tymi swoimi koncepcjami zniszczył.

Tak się nie da funkcjonować. Królewski musi w końcu to zrozumieć.
Ostatnio edytowane przez Markus : 16.09.2023 o godz. 18:39.
Odpowiedz cytując