Cytat:
|
czemu nie ma w składzie Sapały? kolejny mecz nie ma Go w 20 meczowej?
|
Można śmiało powiedzieć, że w wyścigu ślimaków wygrał Uryga.
Podobnie złapali na dłuższy czas kontuzję, bo w lipcu 2021 roku. Sapała wtedy był jeszcze w Rakowie, do nas dołączył z początkiem 2023 roku. Pograł aż cały miesiąc w lutym i złapał kontuzję. Od początku pobytu w klubie zagrał 457 minut. Raz gra, raz ma kontuzje, raz jest poza składem. Ogólnie kolejny fenomen. Nigdy w Wiśle nie zagrał pełnego meczu

Nawet jak wchodził od początku to musiał być zmieniany.
I tu pojawia się on. Ubrany cały na biało i oczywiście na białym koniu, nie kto inny jak Alan Uryga. Alan był przewlekle chory też od lipca 2021. I co prawda licząc minuty od 2023 roku, ma ich mniej niż Igor, jeśli dziś zagra pełny mecz to łącznie zebrał ich 293, ale zapewne nie raz łapie napady śmiechu jak to wydymał Sapałę, który wraca i wrócić nie może, a nasz Wiślak z krwi i kości wrócił i gra 3 pełny mecz pod rząd.
Dlatego legędy zawsze będom górom nad przybłędami obcymi. Pamiętajcie o tym.
Cytat:
|
No i co, wyjdzie ten Fazlagić na LO kiedykolwiek? No nie wyjdzie. To po chu takie zabawy?!
|
A może po to żeby mu powidzieć chciałeś grać? Chciałeś. Miałeś szansę się pokazać? Miałeś. Nie umiesz grać to weź już ten kontrakt rozwiąż
