doktor granat napisał(a):

|
Z tego co pamiętam jak go kiedyś widziałem w jakimś meczu nie jest szybki ani nie jest specjalnie sprawny czyli skrzydłowi raczej będą mu uciekać i kręcić nim, ale jak nie ma kto grać to dziś może ujdzie, ale na dłuższą metę g.. z tego będzie.
|
O tym pisze, ze klasyczne latanie dziur w razie nadzwyczajnych okolicznosci.