Jaroo1 napisał(a):

Będziecie przepraszać na kolanach jak Fazlagić okaże się kotem na lewej obronie i sprzedamy go za kilka mln euro.
PS Bronienie Sobola, że coś robi dobrze jest trochę be sensu. Może akurat w tym przypadku robi dobrze ale co z tego? Skoro ogólnie druzyna jest rozwalona, gościu nad niczym nie panuje, wyników nie ma, to się nie nadaje więc kit w to, że z 1 czy 5 decyzji na krzyż podejmie dobrych. A skoro się nie nadaje i nie ogarnia, to jednak bym mu nie zawierzał, że akurat np w przypadku Fazlagicia czy ogólnie podejścia do sparingów, robi dobry ruch.
Dopóki piłkarze się nie rozwijają i nie ma wyników, to jest do wyjebania i szkoda czasu żeby dawać mu jakąś decyzyjność, dawać mu uskuteczniać swoje wizje.
|
Z tego co pamiętam jak go kiedyś widziałem w jakimś meczu nie jest szybki ani nie jest specjalnie sprawny czyli skrzydłowi raczej będą mu uciekać i kręcić nim, ale jak nie ma kto grać to dziś może ujdzie, ale na dłuższą metę g.. z tego będzie.