Wyświetl pojedynczy post
WildDog
Senior Member
 
Od: 03.2021
Skąd: pd-zach. kresy Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40
Stary 16.09.2023, 08:37
skarabeus napisał(a):Wyświetl post
Fazlagic i lewa strona? Przecież bez próbowania go tam wiadomo, że to poroniony pomysł. On nie ma szybkości, zwrotności do gry na tej pozycji. Pomijam, że nie ma żadnych nawyków defensywnych na boku obrony, czyli ustawiania sie wobec zawodnika, spychania go do slabszej nogi, zamykania ścieżek na mocniejszej nodze, wyczucie momentu doskoku etc.
Tego się nie da paroma treningami nadrobić, ani żadnymi sparingaim.


Byc moze. Dlatego taki eksperyment nie mial miejsca w meczu ligowym, tylko w waznym sparingu.
Odpowiedz cytując