|
Fazlagic i lewa strona? Przecież bez próbowania go tam wiadomo, że to poroniony pomysł. On nie ma szybkości, zwrotności do gry na tej pozycji. Pomijam, że nie ma żadnych nawyków defensywnych na boku obrony, czyli ustawiania sie wobec zawodnika, spychania go do slabszej nogi, zamykania ścieżek na mocniejszej nodze, wyczucie momentu doskoku etc.
Tego się nie da paroma treningami nadrobić, ani żadnymi sparingaim.
|