Wyświetl pojedynczy post
noname7
Junior Member
 
Od: 05.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11486
Stary 16.09.2023, 04:34. .
https://ibb.co/JkmBKp9

Zamkniete na prawie zwrot stawki przed meczem z niebieskimi 22.04

Ciekawostka:
Strzelane bramki na wiosne przez Wisłę:
1x 4
7x 3
5x 2
2x 1
1x 0

Zagrałem 7x na min. 3 strzelone przez samą Wisłę i osobno handi w tym samym meczu (single) , bilans:
5 weszło, 6ty z Termalicą ( 5 sam na sam zmarnowanych) , 7dmy z Sosnowcem

To samo proponuję w tym sezonie , tylko w meczach u siebie.

Wisła Kraków - Chrobry Głogów 17.30 16.09.2023 r.

Biała Gwiazda zmierzy się dzisiaj z drużyną outsidera ligi na własnym stadionie. Jak dotąd Wisła u siebie rozegrała 3 spotkania:
- zremisowała ze Stalą, marnując kilka niesamowitych okazji, a jakby tego było mało - zmierzającą piłkę nieuchronnie do siatki zatrzymał tuż przed linią obrońca ( w 7 dmiu meczach w tym sezonie Wisłą miała juz 4 tyczki oraz 3 razy wybitą piłkę sprzed linii! )
- przegrała z Odrą Opole , grając od 19' w 10tke ( to spotkanie nie wyglądałoby tak 11na11 , w pierwszej połowie , przez 25' , kiedy wiślacy nie opadli jeszcze z s ił , Odra kompletnie nie potrafiła zdominowac Wisły )
- rozgromiła Arkę Gdynia , która była przez niektorych stawiana w roli faworyta tego meczu . Zagrała bardzo podobnie , jak w pierwszej połowie meczu ze Stalą , jak przez godzinę meczu w Łęcznej czy w Warszawie. Różnica była taka, że kończyła to co wypracowała
Od meczu z Arką dołączył do drużyny Carbo - moze ten zawodnik będzie takim spoiwem tego wszystkiego oraz Alan Uryga. Alan rozegrał 2 pełne mecze , oby zdrowie dopisywało bo ten chłopak może w końcu wprowadzi normalność w linii obronnej... ma ku temu możliwości
Liczę również na powrót do formy Davida Junci. Ten gość pokazał - jeśli jest zdrowy - co moze robić w tej ogórkowej lidze.

Moja propozycja na ten mecz ( pewnie większość z wislackiej spolecznosci popuka się w czoło przez to, że kieruje się ona głównie emocjami i powierzchnią, ale zobaczymy. Podobnych wyników do meczu z Arką może byc w tym sezonie przy Reymonta kilka - ta liga jest niesamowicie ogórkowa ) :
- Wisłą wygra spotkanie min. dwoma bramkami @1.85 , stawka : 3j
lub
- Wisła strzeli min. 3 bramki @2 . Ten kurs troche mały ,jak na tyle bramek jednego zespolu, ale z racji tego, że Wiśle w kazdej chwili może przydarzyć sie niefortunne zagranie w tyłąch , skutkujace stratą bramki , można się zabezpieczyć w taki sposob . Stawka: 2j
Ostatnio edytowane przez noname7 : 16.09.2023 o godz. 04:38.
Odpowiedz cytując