WildDog napisał(a):

Nie lepiej od razu Ciebie w roli trenera wyeksperymencic? Nie wiem czy byloby smiesznie czy nie.
Widze, ze sie znasz na sprawie i wiesz od czego sa i i czemu sluzaa sparingi.
|
A ty widzę nie umiesz podać tego jednego "za" takim wygłupom z rzucaniem zawodnika po różnych pozycjach tylko sprowadzasz rozmowę do zwykłego .......olo. Merytorycznie misiu,merytorycznie....