Wyświetl pojedynczy post
WildDog
Senior Member
 
Od: 03.2021
Skąd: pd-zach. kresy Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 15.09.2023, 10:46
krysztal napisał(a):Wyświetl post
Można eksperymentować jeśli ma to jakiś głębszy sens.Można było np dać zagrać Fazlagiciowi 90 minut na jego nominalnej pozycji.Byłaby wtedy podstawa do jego oceny przydatności do zespołu.Na lewej mamy Junce i młodego Krzyżanowskiego.Od biedy mogą tam zagrać Szot,Jaroch i Satrustegui.Po kiego chuja próbować tam kolejnego zapchajdziurę?Dajcie jeden powód.
Jak już tak jesteście za eksperymentami w sparingach to proponuję Brodę spróbować w ataku a Dudę na bramce,będzie przynajmniej śmiesznie...
Nie lepiej od razu Ciebie w roli trenera wyeksperymencic? Nie wiem czy byloby smiesznie czy nie.

Widze, ze sie znasz na sprawie i wiesz od czego sa i i czemu sluza sparingi.
Ostatnio edytowane przez WildDog : 16.09.2023 o godz. 08:26.
Odpowiedz cytując