WildDog napisał(a):

|
znasz sie, jestes super ekspertem. Kto widzial eksperymenty na sparingach czynic! 3 pkt tyskie zgarnely przez taka nonszalancje Sobola.
|
Można eksperymentować jeśli ma to jakiś głębszy sens.Można było np dać zagrać Fazlagiciowi 90 minut na jego nominalnej pozycji.Byłaby wtedy podstawa do jego oceny przydatności do zespołu.Na lewej mamy Junce i młodego Krzyżanowskiego.Od biedy mogą tam zagrać Szot,Jaroch i Satrustegui.Po kiego chuja próbować tam kolejnego zapchajdziurę

?Dajcie jeden powód.
Jak już tak jesteście za eksperymentami w sparingach to proponuję Brodę spróbować w ataku a Dudę na bramce,będzie przynajmniej śmiesznie...