Wyświetl pojedynczy post
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29
Stary 15.09.2023, 10:17
WildDog napisał(a):Wyświetl post
znasz sie, jestes super ekspertem. Kto widzial eksperymenty na sparingach czynic! 3 pkt tyskie zgarnely przez taka nonszalancje Sobola.
Można eksperymentować jeśli ma to jakiś głębszy sens.Można było np dać zagrać Fazlagiciowi 90 minut na jego nominalnej pozycji.Byłaby wtedy podstawa do jego oceny przydatności do zespołu.Na lewej mamy Junce i młodego Krzyżanowskiego.Od biedy mogą tam zagrać Szot,Jaroch i Satrustegui.Po kiego chuja próbować tam kolejnego zapchajdziurę?Dajcie jeden powód.
Jak już tak jesteście za eksperymentami w sparingach to proponuję Brodę spróbować w ataku a Dudę na bramce,będzie przynajmniej śmiesznie...
Odpowiedz cytując