krysztal napisał(a):

|
Nie,nie wypada.Należy spuścić na to zasłonę milczenia i nie płakać że sędzia nie uznał bramki.Jak zaczniemy analizować ten sparing to pierwsze o czym należy wspomnieć to to że trener idiota znowu promuje jakieś swoje chore wizje ze środkowym pomocnikiem na lewej obronie.
|
No chyba po to są sparingi by takie rzeczy przetestować.