leszekpw napisał(a):

|
Jesli nie wygramy z Chrobrym, to Sobol powinien byc z miejsca wyrzucony.
|
Otóż to, mam nadzieję że Sobol zdaje sobie sprawę, że teraz każda wpadka oznacza jego koniec w Wiśle. Nie mówię przy tym, że teraz ma wygrać każde spotkanie do końca sezonu, ale stracić punkty u siebie z czerwoną latarnią ligi = do widzenia.