Wyświetl pojedynczy post
Elendil
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 13.09.2023, 17:16
leszekpw napisał(a):Wyświetl post
Jesli nie wygramy z Chrobrym, to Sobol powinien byc z miejsca wyrzucony.
Otóż to, mam nadzieję że Sobol zdaje sobie sprawę, że teraz każda wpadka oznacza jego koniec w Wiśle. Nie mówię przy tym, że teraz ma wygrać każde spotkanie do końca sezonu, ale stracić punkty u siebie z czerwoną latarnią ligi = do widzenia.
VIVA LA WISŁA

Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu
Odpowiedz cytując