|
Pojawiają się głosy, ze jakakolwiek strata punktów z Chrobrym powinna oznaczać wypie....tzn zwolnienie Radosława i jego sztabu.
Napiszę w szerszej perspektywie: do czasu kolejnej przerwy na kadrę 10 punktów i awans w PP to powinien być cel minimum.
Nizsza ilość punktów musi oznaczac zmianę.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
|