Wyświetl pojedynczy post
MaLk
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 13.09.2023, 15:24
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Wypada zapytać dlaczego sparingu nie wykorzystano do zgrywania beznadziejnie ze sobą grającego pierwszego składu, tylko dawania minut zawodnikom trzeciego wyboru w bezsensownym ustawieniu?
Jest to w sumie naturalna konsekwencja już wcześniej ogłoszonego podejścia według którego trzeba dać szansę tym, co nie grają, żeby byli w rytmie meczowym.

A że, zapewne kierując się sztuczną inteligencją, zbudowano kadrę tak - hehe - "odchudzoną", że mimo jednoczesnego uruchomienia zespołu rezerw jakimś cudem ciągle jest ze dwudziestu graczy, dla którzy nie mają okazji normalnie grać, to mamy co mamy.

Zgranie osiągniemy na wiosnę. Mamy czas. W tym klubie na wszystko* jest czas, zwłaszcza na dawanie kolejnych szans.

*) - nie dotyczy walki o awans
Odpowiedz cytując