Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 13.09.2023, 15:17
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Wypada trochę wtrącić że sparing z Tychami to żadna miara, ot jednostka treningowa.

A patrząc już na to kiedy padały branki i kto wtedy biegał po boisku, to wynik nie dziwi. A i tak przy 0-0 zdobyliśmy bramkę, która sędzia IMO niesłusznie nieuznal.

Bramki 0:1 Daniel Rumin (53), 0:2 Marko Dijaković (66)

Ratón (46. Broda) - Jaroch (61. Sałamaj), Szot, Colley (46. Kutwa), JuncĂ. (46. Fazlagić) - Villar (46. Alfaro), Gogół (54. Zimon), Carbó (46. Basha), Rodado (46. Tokarczyk), Olejarka (61. Goku) - Sobczak (61. Stanek).

Co do Chrobrego to obym tego nie musiał cofać, ale dobrze że Chrobry wygrał przed przerwą na kadrę, bo dopiero wtedy ich motywacja po 7 porażkach z rzędu byłaby dla nas problemem.
Wypada zapytać dlaczego sparingu nie wykorzystano do zgrywania beznadziejnie ze sobą grającego pierwszego składu, tylko dawania minut zawodnikom trzeciego wyboru w bezsensownym ustawieniu? Ale to przecież klasyczny Sobolewski.

Jakakolwiek strata punktów powinna skutkować natychmiastowym wywaleniem legend na zbity pysk.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując