Patryko napisał(a):

A może po prostu organizm już się uodpornił?
|
Tak to jest z nim...
Nic mnie tak nie śmieszy - jak zapominanie o tym, że od nas wyleciał z powodu "głowy" a nie wyników, a wciąż część kolegów z forum o tym zapomina i ma pretensje do "wszystkich" za to ze go pozegnano.