Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2031
Stary 07.09.2023, 19:12
Ja jestem niewygodny na tym forum, bo piszę trudną prawdę.

O wujku Jurku, który nigdy nie powinien być trenerem, a dzisiaj jest gwiazdą pisowskiego ścieku z Woronicza (jest ekspertem przed meczem z Wyspami Owczymi).

O bracie Dawidzie, który nigdy nie powinien być prezesem.

O całej reszcie też.

Różne pokraki pokroju starego dziada mają swój cel, ale to oczywiste.

Będą bredzić o Filipiaku.

A czy to Filipiak zatrudnił Dawida na stanowisko prezesa, a Jurka na stanowisku trenera?

Nie.

Wiadomo, kto tego dokonał.

Jakub Błaszczykowski.

Choć stary dziad pewnie napisze, że Filipiak, Majchrowski albo Tusk.

Stary dziad reprezentuje środowisko TS-u, a jak powszechnie wiadomo to organizacja, która wyrządziła Wiśle przez wiele lat wiele szkód.

Do dzisiaj nie ponieśli odpowiedzialności za doprowadzenie Wisły do obecnego stanu rzeczy.

Środowiska kibicowskie pod różnymi nazwami + TS to jest to samo zło, co od lat wiadomo, ale niestety dalej mają swój szkodliwy wpływ na Wisłę, co jak kiedyś wiceprezes socios napisał: ,,to jest dziedzictwo".

Finał tego dziedzictwa znamy.

Wisła jako obok Legii największy klub marnieje w pierwszej lidze przy powszechnej akceptacji.

Sprawa tego inwestora, którego przez dość długi czas promował Królewicz i jego otoczenie wymaga dogłębnej analizy, bo tu Wisła mogła wpaść w rosyjskie ręce.

Co ciekawe, aktywistom pisowskim to nie przeszkadza.

Tak samo jak odpowiednikom z Lechii.

Swego czasu środowiska kibicowskie Wisły i Lechii były bardzo mocno zaangażowane w obalenie Tuska i rządów PO, promowanie tzw. ,,wyklętych" oraz pomogli Kaczyńskiemu zdobyć władzę.

Warto dodać, że Kaczyński zdobył władzę poprzez też aferę podsłuchową za którą stał Putin i jego otoczenie.

O związkach PiS-u i Putina jest pełno informacji (np. o Macierewiczu).

O kwestii Orlenu też lepiej nie wspominać, bo wiadomo kto zyskał na tym. Putin.

A swego czasu Daniel błyszczał na Wiśle w otoczeniu Dawida.

Jestem też krytykowany za napisanie słów o fałszywym odnowieniu.

No cóż.

Obecność ludzi z SKWK po tzw. odnowieniu, wujek i brat, spadek, brak awansu + cała reszta wskazuje kto ma rację.
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 07.09.2023 o godz. 19:22.
Odpowiedz cytując