|
Ja jestem niewygodny na tym forum, bo piszę trudną prawdę.
O wujku Jurku, który nigdy nie powinien być trenerem, a dzisiaj jest gwiazdą pisowskiego ścieku z Woronicza (jest ekspertem przed meczem z Wyspami Owczymi).
O bracie Dawidzie, który nigdy nie powinien być prezesem.
O całej reszcie też.
Różne pokraki pokroju starego dziada mają swój cel, ale to oczywiste.
Będą bredzić o Filipiaku.
A czy to Filipiak zatrudnił Dawida na stanowisko prezesa, a Jurka na stanowisku trenera?
Nie.
Wiadomo, kto tego dokonał.
Jakub Błaszczykowski.
Choć stary dziad pewnie napisze, że Filipiak, Majchrowski albo Tusk.
Stary dziad reprezentuje środowisko TS-u, a jak powszechnie wiadomo to organizacja, która wyrządziła Wiśle przez wiele lat wiele szkód.
Do dzisiaj nie ponieśli odpowiedzialności za doprowadzenie Wisły do obecnego stanu rzeczy.
Środowiska kibicowskie pod różnymi nazwami + TS to jest to samo zło, co od lat wiadomo, ale niestety dalej mają swój szkodliwy wpływ na Wisłę, co jak kiedyś wiceprezes socios napisał: ,,to jest dziedzictwo".
Finał tego dziedzictwa znamy.
Wisła jako obok Legii największy klub marnieje w pierwszej lidze przy powszechnej akceptacji.
Sprawa tego inwestora, którego przez dość długi czas promował Królewicz i jego otoczenie wymaga dogłębnej analizy, bo tu Wisła mogła wpaść w rosyjskie ręce.
Co ciekawe, aktywistom pisowskim to nie przeszkadza.
Tak samo jak odpowiednikom z Lechii.
Swego czasu środowiska kibicowskie Wisły i Lechii były bardzo mocno zaangażowane w obalenie Tuska i rządów PO, promowanie tzw. ,,wyklętych" oraz pomogli Kaczyńskiemu zdobyć władzę.
Warto dodać, że Kaczyński zdobył władzę poprzez też aferę podsłuchową za którą stał Putin i jego otoczenie.
O związkach PiS-u i Putina jest pełno informacji (np. o Macierewiczu).
O kwestii Orlenu też lepiej nie wspominać, bo wiadomo kto zyskał na tym. Putin.
A swego czasu Daniel błyszczał na Wiśle w otoczeniu Dawida.
Jestem też krytykowany za napisanie słów o fałszywym odnowieniu.
No cóż.
Obecność ludzi z SKWK po tzw. odnowieniu, wujek i brat, spadek, brak awansu + cała reszta wskazuje kto ma rację.
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 07.09.2023 o godz. 19:22.
|