Patryko napisał(a):

|
Moskala wspomniałem w kontekście trenerów, którzy wkrótce będą na wylocie z klubów w Ekstraklasie. Myślę, że jeszcze 1-2 porażki i Kazia już w Łodzi nie będzie.
|
Na zwolnienie w esa to akurat Moskal idzie łeb w łeb z Jasiem Urbanem. I co by nie mówić ŁKS to gra jeszcze na poziomie tego co oczekiwano (tułaczka w dole tabeli), tak w Górniku zaraz miasto będzie szukać winnego i kolejny raz zwolnią Urbana.