|
I jeszcze jedno. Jak Fazlagić przychodził to mówiłem, że nie jest to zawodnik na już, ale do oszlifowania i do gry za rok-dwa.
Wydali 500k euro i zamiast otoczyć go odpowiednią opieką i doprowadzić do poziomu, na który może wskoczyć to jest jak jest...
|