Wyświetl pojedynczy post
Elendil
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2028
Stary 05.09.2023, 23:36
stary dziad napisał(a):Wyświetl post
Przestępcy powiązani z Putinem?
Bo tak jadczak napisał?
Sam jadczak, nienawidzący naszej Wisły, to doszczętnie skompromitowany gość, teraz jeszcze dojdzie mu proces z Lechią więc zobaczy wreszcie gdzie raki zimują.
Nasze służby mają działać na wskazanie jadczaka czy innej Dulczessy? Wolne żarty!

W jednym się zgadzam. Niestety ale w Polsce zawsze była grupa jawnych agentów Rosji, wiernie im służących.
Kiedyś to byli Jaruzelski, Urban.
Potem Dukaczewski, którego na szczęście spacyfikował Antek.
Teraz pozostaje tylko naczelny podnóżek Makreli, niejaki Tusk, o którym Putin mówił NASZ CZŁOWIEK W WARSZAWIE.
Ciekawym typem jest też Rozenek, osobiście znający Putina, a także Kołodziejczak.

To "towarzystwo" 15 października trzeba pogonić.
Również ku chwale WIELKIEJ WISŁY!!!

I jeszcze jedno, kto nauczył cię nazywać nasz kraj "Polszą"?
Resortowy tatuś, czy może sam, na kursach w Moskwie?

Zapamiętaj więc -nasz dumny kraj to POLSKA !!!
Tak się nakręciłeś, a jedyną partią w Polsce jawnie popierającą Putina jest Konfederacja. Mógłbym się o piątaka założyć, że blisko ci do nich

Ale w zasadzie co do ma to naszych właścicieli?
VIVA LA WISŁA

Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu
Odpowiedz cytując