Wyświetl pojedynczy post
PAWEŁ
Senior Member
 
Od: 09.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2238
Stary 05.09.2023, 20:49
krysztal napisał(a):Wyświetl post
Pewnie to co piszesz to ironia ale ja bym się zastanowił czy to nie jest gorzka prawda.Czy Wisła nie będzie dla Jarka takim laboratoryjnym szczurem,królikiem doświadczalnym.Na żywym organiżmie będzie testował swoje rozwiązania które ma nadzieje kiedyś będzie można przekuć w zyski.Wiem,że trochę go to kosztuje ale z drugiej strony pieniądze tylko pożycza a w jego start-up chyba wiecznie inwestorzy nie będą ładować hajsu .
Ale tak będzie posłuchaj wywiadu. Jemu zależy tylko na utrzymaniu się na powierzchni i rozwijaniu swojego biznesu kosztem Wisły. Dlatego w tym klubie nie stawia się żadnych wymagań. Cel jest jeden. Pasożytowanie. Posłuchaj wywiadu.
Odpowiedz cytując