MaLk napisał(a):

Widzę, że z rozpędu, w ramach klasycznego już dla Ciebie idealizowanie Hyballi, zapomniałeś, że Sobola akurat podobnie można idealizować po jego derbach, które zresztą po tych swoich kilku dniach wygrał wielce przekonująco - w przeciwieństwie do Hyballi, który swoje derby tylko zremisował po obronie Częstochowy w końcówce 
Obawiam się, że - jak zwykle - wybrałeś zły sposób żeby po raz kolejny udowadniać, że Hyballa jest geniuszem trenerki.
|
Wcale nie chodziło Hyballe tylko o pokazanie ze Sobol nie rozwija zawodników