Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
pyskacz
Member
Od: 09.2004
Skąd: Kraków Azory
Offline
#
92921
05.09.2023, 14:47
Jaki obecnie jest status Fazlagica? Trenuje z I drużyna?
edit: widze, że ktoś napisał, że trenuje. Chcą go na siłę wypchnąć że się nawet do kadry meczowej nie łapie ani razu?
Ostatnio edytowane przez pyskacz : 05.09.2023 o godz. 14:52.
lol
pyskacz
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do pyskacz
Znajdź inne posty napisane przez pyskacz