Wyświetl pojedynczy post
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92919
Stary 05.09.2023, 13:09
Jestem zasmucony i rozczarowany bilansem ostatniego okna transferowego. Moim zdaniem było ono zdecydowanie słabsze niż zimowe, Wisła wyszła z niego osłabiona, a nie wzmocniona.

O ile Hiszpanie sprowadzeni tym razem przez Kiko w większości znów rokują pozytywnie (Alfaro, Goku, Carbo, Baena), o tyle kupieni do nich Polacy już nie. Sobczak i Gogół na razie to kompletnie nieporozumienie. Oby chociaż Olejarka okazał się lepszy niż pokazał w pierwszych kolejkach. Możemy zatem mówić jedynie o częściowym uzupełnieniu strat powstałych za sprawą odejść Fernandeza, Muli, Molientesa,Tachiego i Igbekeme.

W kontekście całego sezonu nie mamy obecnie odpowiedniej ilości wartościowych młodzieżowców w kadrze. Na chwilę obecną brakuje też żadnych sensownych zmienników na skrzydła, drugiego napastnika, na którego możemy liczyć oraz tradycyjnie porządnego prawego obrońcy. Mamy nadmiar bezwartościowych zawodników w środku pola, gdzie brak piłkarzy jakościowych w destrukcji. Jeden Carbo to za mało. Nadmiar graczy o wątpliwej jakości jest również na bramce.

Ogólnie nie wygląda to dobrze w kontekście walki o awans do ekstraklasy, ten skład przy obecnym sztabie szkoleniowym będzie miał jeszcze większe problemy niż w minionym sezonie.
Ostatnio edytowane przez Markus : 05.09.2023 o godz. 13:18.
Odpowiedz cytując