|
Brak wytransferowania Biegańskiego i Fazlagicia, mam nadzieję, że oznacza uczciwą rywalizację od teraz.
Fazlagić jak by to nie była wtopa to obowiązkiem sztabu jest doprowadzenie go do stanu używalności, ale tak się nie stanie jeśli nie gra w sparingach czy rezerwach, klub go chce zmusić by odszedł odsuwając go? Słabe.
|