Drozd napisał(a):

|
Bo Hyballa to był trener w trzy dni przed derbami zbudował drużynę. Jak? Bardzo prosto, każdemu z osobna i wszystkim razem powiedział konkretnie co od nich oczekuje. Bo trener powinien wiedzieć czego chce od zawodników. Teraz mamy taktykę, "macie piłkę chłopcy, grajcie". Dlatego sami sobie strzelamy bramki.
|
Widzę, że z rozpędu, w ramach klasycznego już dla Ciebie idealizowanie Hyballi, zapomniałeś, że Sobola akurat podobnie można idealizować po jego derbach, które zresztą po tych swoich kilku dniach wygrał wielce przekonująco - w przeciwieństwie do Hyballi, który swoje derby tylko zremisował po obronie Częstochowy w końcówce
Obawiam się, że - jak zwykle - wybrałeś zły sposób żeby po raz kolejny udowadniać, że Hyballa jest geniuszem trenerki.