PAWEŁ napisał(a):

|
Odklejony będzie inne biznesy robił a nie awans do esy. Obejrzyjcie jego wywiad na youtube dla weszło z soboty czy niedzieli. On ma w ....zie jakiś awans. Będzie za to rozwijał AI.
|
Bo jest wizjonerem. AI ogrywa mistrzów szachów i Go. Za 2 lata będzie lepsze od Sobola, a za 5 od Kloppa. Potem podbijamy świat, warunek jest jeden. 5 lat spędźmy 1 lidze. O ile przetrwamy, bo na razie Prezes jest w stanie wspierać nas głównie intelektualnie

.