oky napisał(a):

|
Ciekawe jakby wyglądała pierwsza 11 gdyby wstawić wszystkich niechcianych w Wiśle a teraz grających z powodzeniem w Ekstraklasie w innych klubach.
|
Żeby było uczciwie, należałoby te jedenastki robić osobno dla okresu trio w ekstraklasie i osobno dla okresu w I lidze.
Ale tak czy inaczej obie jedenastki - zakładając ich formę z nowych klubów - spokojnie walczyłyby jak równy z równym, o ile nie lepiej, z analogicznymi jedenastkami tych, którzy w podobnym czasie byli w Wiśle chciani.