Wyświetl pojedynczy post
MaLk
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92905
Stary 04.09.2023, 18:42
oky napisał(a):Wyświetl post
Ciekawe jakby wyglądała pierwsza 11 gdyby wstawić wszystkich niechcianych w Wiśle a teraz grających z powodzeniem w Ekstraklasie w innych klubach.
Żeby było uczciwie, należałoby te jedenastki robić osobno dla okresu trio w ekstraklasie i osobno dla okresu w I lidze.

Ale tak czy inaczej obie jedenastki - zakładając ich formę z nowych klubów - spokojnie walczyłyby jak równy z równym, o ile nie lepiej, z analogicznymi jedenastkami tych, którzy w podobnym czasie byli w Wiśle chciani.
Odpowiedz cytując