Wyświetl pojedynczy post
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#94
Stary 03.09.2023, 09:05
Drużyna Wisły potrzebuje czasu i lepszego trenera. Dzięki zatrudnieniu Kiko i Hiszpanów, którzy byli czymś najlepszym, co spotkało Wisłę od lat po odejściu Cupiała powodowanym zachowaniem kibiców i porażkami w walce o Ligę Mistrzów, udało się ściągnąć zawodników, którzy dali jej odpowiednie możliwości.

Niestety, ciągle mamy w zespole wiele szrotu podesłanego wcześniej przez polskich menedżerów, których interesów broni Koalik oraz pozostałości po Pasiecznym.

Ten polski szrot taki jak Szot, Łasicki, Młyński, Żyro, Jaroch, Biegański czy wcześniej Wachowiak, Plewka, Gruszkowski, Niewiadomski, Sobol, nieustannie zawodził gdy grał i finalnie doprowadził do spadku Wisły z Ekstraklasy oraz przegrania poprzedniego sezonu wespół z innymi wynalazkami Pasiecznego. To im oraz zarządzaniu klubem przez kibiców i Marzenkę S. zawdzięczamy upadek Wisły.

Ci polscy menadżerowie dalej chętnie wyciągaliby od Wisły pieniądze, upychając tu swoje polskie piłkarskie odpady. Madziara z Kapką skroili nimi Wisłę na wiele milionów i dlatego taki Koalik chciałby, aby robiliby to bez przeszkód dalej. Aby to było możliwe, musieliby jednak doprowadzić do wyrzucenia Kiko, na co jak widać mocno liczą i starają się pracować.

Widzimy, że Alvaro czy Goku mają możliwości, by być gwiazdami całej ligi, podobnie Rodado, Villar i Junca w formie, czy Carbo. Mogą robić różnice.

Żaden inny dyrektor sportowy w ostatnich latach nie dał Wiśle tylu naprawdę wartościowych zawodników, ilu dał Kiko.

Dlatego tak bardzo ubolewam, że ten potencjał jest marnowany przez uparte trzymanie na stanowisku trenera Sobolewskiego i jego obecnego sztabu, który jak widzimy nie potrafi dobrze ustawić i rozwijać ani tych, ani innych zawodników, jedynie dość szybko ich gasząc.
Odpowiedz cytując