|
Siedziałem koło znajomych z Legnicy. Po golu na 1-0 zbledli i przestraszyli się nie na żarty. Byli, ja też, pod wrażeniem gry Wisły , bo przed meczem obstawiali gładkie 2-0 dla nich. Fajnie pograli Uryga i Colley. Eneko nie nadaje się na lewą stronę, przez Jego głupie żółtko wszedł Junca. Bardzo fajnie wyglądali Carbo i Alfaro ale ten drugi w ofensywie nie miał wsparcia. Ogólnie szanuję punkt ale jest spory niedosyt.
Co się stało z Juncą Villarem Jarochem Łasickim? Cienie zawodników z wiosny
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW
|