Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91
Stary 02.09.2023, 23:06
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Tu nie ma problemu z zatrudnieniem fachowców. Tu jest problem z wypieprzeniem gamoni, którzy mają w Wiśle jak pączki w maśle od lat i za nic nie odpowiadają. Hyballa chciał to zmienić to wsiedli na niego ze wszystkich stron. Królewski jest sam gdyby chciał to ruszyć. Wie że legendy musi szanować...
Królewski przede wszystkim nie dojrzał jeszcze do takich decyzji. Przynajmniej o tym świadczą jego wypowiedzi. Nie wykluczam, że jest zauroczony Wisłą, ludźmi i traktuje ich jak rodzinę. Nazwijmy to okresem różowych okularów... Ciekaw jestem, kiedy dopadnie go rzeczywistość i czy w ogóle.
Ostatnio edytowane przez Kurz : 02.09.2023 o godz. 23:08.
Odpowiedz cytując