|
Królewski sam to dziadostwo firmuje i jasne już jest, że tak będzie dalej. Sam hołubi legendy.
Po krótkotrwałej nadziei niespełna rok temu polegającej na pościąganiu paru sensownych piłkarzy przez Kiko i katastrofalnym położeniu awansu pozostało ostaetcznie status quo. Po takim finiszu sezonu, a zwłaszcza po ostatniej konferencji, szkoleniowiec powinien zostać wy.......ony na zbity pysk w trybie natychmiastowym. Niestety, najnowsze komunikaty tylko potwierdzaj kontynujację tego dziadostwa co najmniej do końca roku, nie wiem czy ktokolwiek probował awansować ligę wyżej grając bez trenera.
Tylko ciekawe, czy budżet zepnie się na I ligę 24/25.
|