Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#88
Stary 02.09.2023, 20:29
Kurz napisał(a):Wyświetl post
Nie będzie przecież żadnych zmian. Królewski ich nie chce. Jeśli mu się odmieni, to najprawdopodobniej w sytuacji, kiedy ciężko będzie o awans. Kolejna kwestia... poza rozpaczliwcem z Kiko, on i jego koledzy podejmowali głównie złe decyzje. Nie wierzę w powodzenie strukturalnych zmian dokonywanych przez człowieka, który nie potrafił samodzielnie wymyślić choćby jednej sensownej osoby w Wiśle. Myślisz, że przejdzie metamorfozę i nagle zatrudni fachowców, których nie potrafił znaleźć przez 4 lata?
Tu nie ma problemu z zatrudnieniem fachowców. Tu jest problem z wypieprzeniem gamoni, którzy mają w Wiśle jak pączki w maśle od lat i za nic nie odpowiadają. Hyballa chciał to zmienić to wsiedli na niego ze wszystkich stron. Królewski jest sam gdyby chciał to ruszyć. Wie że legendy musi szanować...
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując