Kurz napisał(a):

|
Nie będzie przecież żadnych zmian. Królewski ich nie chce. Jeśli mu się odmieni, to najprawdopodobniej w sytuacji, kiedy ciężko będzie o awans. Kolejna kwestia... poza rozpaczliwcem z Kiko, on i jego koledzy podejmowali głównie złe decyzje. Nie wierzę w powodzenie strukturalnych zmian dokonywanych przez człowieka, który nie potrafił samodzielnie wymyślić choćby jednej sensownej osoby w Wiśle. Myślisz, że przejdzie metamorfozę i nagle zatrudni fachowców, których nie potrafił znaleźć przez 4 lata?
|
Tu nie ma problemu z zatrudnieniem fachowców. Tu jest problem z wypieprzeniem gamoni, którzy mają w Wiśle jak pączki w maśle od lat i za nic nie odpowiadają. Hyballa chciał to zmienić to wsiedli na niego ze wszystkich stron. Królewski jest sam gdyby chciał to ruszyć. Wie że legendy musi szanować...