krysztal napisał(a):

Kurz przecież już nie raz tłumaczone było,że nie chodzi o samego Sobola,albo inaczej,nie tylko o niego.
Mamy od dawna problem albo z mocno przepłaconą kadrą albo z olewaniem obowiązków przez piłkarzy tu grających.
Chyba wszyscy poza pojedynczymi osobami którym ciężko teraz przełknąć,że się mylili co do Sobolewskiego,jesteśmy zgodni,że potrzebne są gruntowne zmiany we wszystkich strukturach w klubie.
Każdy kolejny dzień to dzień stracony i pogłębiający się marazm.W tej chwili głupota goni głupotę tak,nie zdążysz jeszcze się dobrze rozeznać o co biega i już masz kolejną kompromitacje.
|
Nie będzie przecież żadnych zmian. Królewski ich nie chce. Jeśli mu się odmieni, to najprawdopodobniej w sytuacji, kiedy ciężko będzie o awans. Kolejna kwestia... poza rozpaczliwcem z Kiko, on i jego koledzy podejmowali głównie złe decyzje. Nie wierzę w powodzenie strukturalnych zmian dokonywanych przez człowieka, który nie potrafił samodzielnie wymyślić choćby jednej sensownej osoby w Wiśle. Myślisz, że przejdzie metamorfozę i nagle zatrudni fachowców, których nie potrafił znaleźć przez 4 lata?