|
No tak Wisła ma braki, Wisła nie ma ławki, tylko Wisła ma długi, reszta tej śmiesznej ligi ma wszystko, ma zajebistą kadrę, zajebistego trenera i stabilne finanse. Jakich zawodników mamy sprowadzić do klubu by wymagać od nich chociaż paru dobrych akcji? Trener nie potrafi ich nauczyć poprawnego zachowania przy takich sytuacjach jak z autem? Jak to jest, że w 80 minucie młody Duda nie ma sił na grę i ledwie szłapie po boisku? Junca, który jest bez formy od dłuższego czasu cały czas dostaje szanse? Drużyna nie ma żadnych automatyzmów, nie potrafią się ustawić, oni nie wiedzą co mają robić... Kolejny mecz z drużyna z topki, który nie potrafimy wygrać.
|