|
Kurz przecież już nie raz tłumaczone było,że nie chodzi o samego Sobola,albo inaczej,nie tylko o niego.
Mamy od dawna problem albo z mocno przepłaconą kadrą albo z olewaniem obowiązków przez piłkarzy tu grających.
Chyba wszyscy poza pojedynczymi osobami którym ciężko teraz przełknąć,że się mylili co do Sobolewskiego,jesteśmy zgodni,że potrzebne są gruntowne zmiany we wszystkich strukturach w klubie.
Każdy kolejny dzień to dzień stracony i pogłębiający się marazm.W tej chwili głupota goni głupotę tak,nie zdążysz jeszcze się dobrze rozeznać o co biega i już masz kolejną kompromitacje.
|